MENU

HOT BONUS! 650 PLN do forBET

650 PLN - bonus powitalny w forBET!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

forBET to jeden z młodszych legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. Nic się jednak nie martwcie - są oni licencjonowani, a więc gra tam jest całkowicie bezpieczna. forBET to legalny bukmacher, a ich działalność prowadzona jest w oparciu o „Ustawę o grach hazardowych” na podstawie koncesji i regulaminów gry przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP.

forBET to również bukmacher, który specjalnie dla naszych czytelników przygotował wyższy bonus powitalny niż ten standardowy. Tylko u nas możecie otrzymać aż 650 PLN bonusu powitalnego!

Zapoznaj się z naszą analizą bukmachera forBET!

Jak otrzymać bonus?

Oferta powitalna forBET przysługuje każdemu naszemu czytelnikowi, który otworzy nowe konto z powyższego linku tekstowego oraz poda kod bonusowy TOPBONUS! O Następnie trzeba dokonać swojego pierwszego depozytu, a ten trzeba dobrze rozważyć, bo bonus wyniesie 100% od depozytu. Maksymalny bonus to 650 PLN. Aby otrzymać bonus postaw jeszcze zakłady na minimum wartość depozytu - i już bonus jest Twój!

Podsumowując, aby otrzymać bonus w wysokości 650 zł w forBET wystarczy wykonać te oto proste kroki:

 1. Załóż konto w forBET.
 2. Koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS!
 3. Zweryfikuj konto.
 4. Dokonaj depozytu i postaw zakłądy za minimum jego wysokość.
 5. I to wszystko. Właśnie otrzymałeś 100% więcej za darmo! Nawet do kwoty 650 PLN!

Ile wynosi obrót tym bonusem w forBET? Niestety jest to jeden z trudniejszych obrotów w Polsce. Przed możliwością wypłaty środków z konta musimy postawić łączną kwotę bonusu aż osiem razy na kupony z kursami minimum 3,0. To bardzo trudne warunki.

Skrócony regulamin promocji

 1. Oferta bonusu jest ważna tylko dla tych osób, które wcześniej nie miały konta forBET i zarejestrowały się po raz pierwszy w forBET
 2. Oferta bonusowa jest ważna dla tylko dla osób zakładających konta.
 3. Koniecznie podajcie kod bonusowy TOPBONUS
 4. Bonus jest dopisywany do konta użytkownika.
 5. Oferta tylko dla użytkowników z Polski.
 6. Kwota bonusu wynosi 650 zł.
 7. Jeden bonus na jeden adres IP.

Szczegółowy regulamin na stronie forBET.

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.