MENU

Totomix. Pokonaj Totomix!

totomix
Dowiedz się jak otrzymać do 1000 pln za darmo na grę u bukmacherów!


Totomix, Totolotek SA

Bukmacher naziemny Toto mix (Totolotek) jest najstarszym graczem na polskim rynku, mianowicie działa na nim od 1992r - blisko 19 lat! Przez ten czas sieć Totomixu urosła do ponad 500 kolektur w większych miastach naszego kraju. Zgodność działalności firmy z prawem krajowym zapewnia orzeczenie Ministerstwa Finansów RP.

Totomix jest jednym z bardziej rozbudowanych bukmacherów naziemnych w Polsce. Nie zamknął swojej oferty jedynie na bukmacherstwie, ale także oferuje zakłady konne (Toto Lotek) i Totalizatory Piłkarskie ( Toto-Liga i Toto-Gol). W 2008r bukmacher Totomix został członkiem European Football Pool, a dokładniej Międzynarodowego Stowarzyszenia Loterii i Totalizatorów.

Totolotek

Główna oferta Totomix jest kierowane jednak na zakłady bukmacherskie. Niestety, Totomix musi uznać wyższość bukmacherów online, ponieważ oni nie pobierają 12% podatku od wygranych, mają bogatszą ofertę i lepsze kursy. Totomix mimo wszystko wychodzi z tej potyczki obronną ręką, gdyż nadrabia miłą obsługą klienta, schludnym wyglądem kolektur, przejrzystej ofercie, a wyniki Totomix pojawiają się bardzo szybko

Przypomnieć trzeba również, że Toto mix jako jedyny umożliwia odbiór wypłaty w każdej kolekturze, a nie jak to ma miejsce w innych bukmacherach naziemnych (STS, Fortuna) tylko w tym, w którym wysłano zakład. Warto też zwrócić uwagę na to, że Totomix ma dogodne godziny otwarcia kolektur. poleca, ocena 85%.

A może przez internet?

Przeczytaj nasz obszerny artykuł o grze u bukmacherów internetowych. Kliknij tutaj i dowiedz się na jakie przywileje możesz liczyć jeśli zaczniesz grać przez internet.Podyskutuj bukmacherze Totomix na naszym forum