MENU

bet365 - 100% bonus na komórkę!

2012-06-14

bet365Nie korzystałeś jeszcze z mobilnej platformy bet365? Jest ku temu świetna okazja z racji odbywających się Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie! Zakłady przez telefon komórkowy są niezwykle wygodną i przyjemną formą stawiania na swoich faworytów w każdym miejscu i o każdej porze - w autobusie, sklepie czy nawet stojąc w korku! Nie musisz pobierać żadnej aplikacji by skorzystać z bet365 mobile!

 

Bonus 100% od pierwszego zakładu w bet365

Promocja skierowana jest do każdego użytkownika bet365, który jeszcze nie korzystał z zakładów przez stronę mobile.bet365.com. Aby zakwalifikować się do bonusu, wystarczy postawić swój pierwszy zakład z telefonu komórkowego za minimum 4 PLN. Tym samym będziesz mógł ubiegać się o bonus 100% od wysokości Twojego pierwszego zakładu (maksymalnie 100pln).

Po postawieniu kwalifikującego zakładu należy poprosić o kod oferty wybierając sterfę Użytkownicy z menu Usługi, a następnie Oferty i Dostępne oferty. Wtedy otrzymasz e-mail ze swoim kodem oferty. Możesz wpisać swój kod oferty, odwiedzając strefę Użytkownicy na stronie internetowej lub korzystając z bet365 mobile.

 

 

Nasz banner promocyjny bet365 - rejestracja z niego pozwala brać udział w naszych akcjach:Ci którzy nie widzą bannera mogą się rejestrować PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY