MENU

Expekt - Liga Mistrzów z bonusem

2012-05-19

expektCzujesz się zirytowany gdy mecz na szczycie kończy się remisem 0:0? Expekt przygotował ofertę zakładu bez ryzyka, który obowiązuje dziś na finale Ligi Mistrzów. Kwalifikujący zakład musi zostać postawiony przed rozpoczęciem spotkania, za minimum 20 PLN. Na czym to polega? Otóż jeśli postawisz na dokładny wynik, strzelca gola lub zakład połowa/cały a mecz skończy się wynikiem 0:0, Expekt zwróci Ci stawkę zakładu, aż do 80PLN!

Zasady promocji Expekt

1. Zaloguj się na swoje konto w Expekt. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie, możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych.
  2. Postaw zakład na singlowy mecz (strzelec gola, połowa/cały, dokładny wynik) podczas finału Ligi Mistrzów za minimum 20 PLN
  3. Jeśli mecz skończy się wynikiem 0:0, Expekt zwróci Ci stawkę Twojego zakładu, maksymalnie 80PLN