MENU

Bet365 - Darmowy zakład bez ryzyka 40PLN

2012-01-02

bet365Szczęśliwego Nowego Roku wraz z bet365! Serdecznie zapraszam na mega elektryzujące spotkanie na szczycie angielskiej Premier League! W jutrzejszym hicie o godzinie 21:00, naprzeciw siebie staną dwie wielkie drużyny -  Manchester City i Liverpool. Jeśli nie możesz zdecydować się co zagrać polecam Ci zakaład bez ryzyka Na Żywo w bet365 - w razie przegranej zwrot aż do 40PLN!

 

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zaloguj się na swoje konto w bet365. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie, możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych.
  2. Postaw dowolny typ zakładu na to spotkanie jeszcze przed jego rozpoczęciem.
  3. Po rozpoczęciu spotkania postaw zakład Na Żywo na jedną z dostępnych sekcji.
  4. Jeśli Twój pierwszy zakład Na Żywo okaże się przegrany, bet365 zwróci Ci stawkę tego zakładu, aż do 40PLN!

 

 

 

Regulamin promocji:
- Wartość darmowego zakładu będzie równa stawce największego pojedynczego zakładu przedmeczowego postawionego przez klienta na mecz Premier League: Man City v Liverpool, który odbędzie się we wtorek 3. stycznia 2012, aż do maksimum 40 PLN*.
- O darmowy zakład można ubiegać się dla pierwszego pojedynczego zakładu postawionego na mecz Premier League: Man City v Liverpool, który odbędzie się we wtorek 3. stycznia 2012.
- Prosimy zwrócić uwagę, że określenie 'przedmeczowy' dotyczy zakładów postawionych przed rozpoczęciem meczu Premier League: Man City v Liverpool, który odbędzie się we wtorek 3. stycznia 2012, a określenie 'na żywo' dotyczy wszystkich zakładów postawionych po rozpoczęciu meczu.
- Zakłady muszą zostać zapłacone i postawione w zwykły sposób. Jeżeli Twój darmowy zakład przegra, Twoja stawka zostanie zwrócona na konto w ciągu dwóch godzin od zakończenia meczu. Maksymalna kwota darmowego zakładu na klienta, wynosi 40 PLN*.
- Jeżeli na kuponie na żywo zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja, to darmowy zakład będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie.
- Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu lub ofert na ich konto.
- Jedna oferta na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres e-mail, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, neteller itp.) i dzielony komputer, np. szkoła, biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365.
- bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.
- Mieszkańcy następujących krajów nie kwalifikują się do tej oferty: Rosji, Ukrainy, Armenii, Wietnamu, Białorusi, Chorwacji, Serbii, Litwy, Kazachstanu, Łotwy, Słowenii, Gruzji, Mołdawii, Macedonii.
- Oferty bet365 są skierowane do graczy rekreacyjnych i bet365 może wedle własnego uznania ograniczyć prawo klientów do udziału we wszystkich lub w niektórych aspektach dowolnej promocji.