MENU

Tobet - Wygraj piłkarską wycieczkę!

2011-12-17

unibetPremier League z Tobet! W ten weekend obie drużyny z Manchesteru znów powalczą o zdobycie bardzo cennych 3 punktów, aby zniwelować lub powiększyć przewagę nad rywalem. Bardzo podrażniony Manchester City zmierzy się w niedzielę z Arsenalem, gdzie na bramce gra Wojtek Szczęsny. Manchester United natomiast powalczy na wyjeździe z Queens Park Rangers. Postaw na te spotkania w Tobet i wygraj piłkarską wycieczke!

 

Jak wziąć udział w zabawie?

  1. Zaloguj się na swoje konto w Tobet. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie, możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych.
  2. Postaw dowolny zakład, także Na Żywo, zawierający spotkania Man City - Arsenal i QPR - Man Utd za minimum 2E
  3. Automatycznie zostaniesz włączony do losowania pakietu wycieczkowego dla dwóch osób wartego 1000E!

 

 

 

 

Regulamin promocji:
- Gracze, którzy postawią kupon zawierający zakłady na oba mecze objęte promocją (QPR – Manchester United i Manchester City – Arsenal, rozgrywane 18 grudnia), wezmą udział w loterii.
- Zwycięzca loterii otrzyma kartę podarunkową o wartości 1000 € na opłacenie wyjazdu na mecz Premier League w Manchesterze. Karta przeznaczona jest dla dwojga osób.
- Minimalna stawka zakładu na jeden mecz wynosi 2 €.
- Uwzględniane są zarówno zakłady na żywo, jak i zwykłe.
- Zwycięzca nagrody zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie lub mailowo, zgodnie z udostępnionymi danymi kontaktowymi.
- Loteria odbędzie się najpóźniej dnia 23 grudnia.
- Zwycięzca może wybrać dowolną agencję turystyczną. Zwycięzca we własnym zakresie ureguluje wszelkie podatki należne z tytułu uzyskania wygranej.
- Jeżeli jeden z meczów objętych promocją zostanie przełożony, promocja będzie uznana za nieważną i nie zostanie przyznana żadna nagroda.
- Oferta obejmuje wszystkich użytkowników Tobet.