MENU

Tobet - Mega Freebet na Ligę Europejską!

2011-12-14

ligaeuropyMega freebet Tobet powraca! Co prawda mikołaj odwiedził nas już bardzo dawno, ale to nie znaczy, że nie możecie teraz dostać prezentu! Ostatnia kolejka Ligi Europejskiej to dla was okazja na darmową kase! Pamiętaj o występach polskich drużyn! Obstawiaj w pełni bez ryzyka, gdyż Tobet przygotował na tę okoliczność specjalny bonus w postaci zakładu bez ryzyka ze zwrotem stawki aż do 100pln!

 

Jak odebrać bonus?

  1. Zaloguj się na swoje konto w Tobet. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie, możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych.
  2. Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie przejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo EUROCHRISTMAS
  3. Postaw zakład na dowolny mecz w ramach Ligi Europejskiej rozgrywany w dniach 14-15 grudnia.
  4. Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki, aż do 100PLN!

 

 

Do promocji zaliczane są wszystkie możliwe zakłady, kombinacje i rozpisy. Zarówno zakłady przed meczem jak i LiveBet. Jedynym warunkiem jest obecność na kuponie chociaż jednego spotkania związanego z Ligą Europejską , rozgrywanych w dniach 14-15 grudnia 2011 r. Maksymalna kwota zwrotu to 25€/100PLN i zostanie ona dopisana do konta użytkownika wciągu max. 24h

 

 

 

Regulamin promocji:
- Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu przedmeczowego lub na żywo (LiveBet) postawionego przez danego użytkownika na mecze Ligi Europejskiej rozgrywane w dniach 14-15 grudnia 2011 r.
- Jeśli pierwszy postawiony w ten sposób zakład zostanie przegrany, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego meczu na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki.
- Maksymalna kwota zwrotu wynosi 25 € /100PLN.
- Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
- Promocja dotyczy tylko użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
- Do promocji mają również zastosowanie ogólne zasady korzystania z serwisu Tobet.