MENU

Tobet - Wygraj przenośne DVD Phillips!

2011-12-14

legiaKonkurs w Tobet! Wisła Kraków oraz Legia Warszawa rozegrają dziś swoje ostatnie mecze w ramach fazy grupowej Ligi Europejskiej. Legia jest już pewna awansu i to wyjazdowe spotkanie gra o przysłowiową "pietruszkę", jednak Wisła musi zrobić wszystko co w jej mocy i wygrać. Tobet przygotował dla osób stawiających na spotkania polskich drużyn specjalny konkurs a w nim do wygrania przenośnego DVD Phillips!


Zasady konkursu są bardzo proste. Otóż aby wziąć w nim udział postaw dowolny zakład z ofert przedmeczowych na spotkania Wisła Kraków - Twente oraz Hapoel - Legia Warszawa, a jeśli kurs Twojej trafionej kombinacji będzie największy wygrasz przenośny odtwarzacz DVD Phillips!

Oczywiście na kuponie możesz dodawać nieograniczoną ilość dodatkowych zakładów. Tylko od Ciebie zależy czy będzie ich 4 czy 10! Najważniejsze jest to, że tak naprawdę nic nie tracisz, bo minimalna stawka na taki zakład to tylko 4pln!

 

 

Regulamin promocji:
*Organizatorem konkursu jest Tobet.com.
* Nagrodą główną jest przenośne DVD Philips.
* Zwycięzcą konkursu zostanie gracz legitymujący się najwyższym kursem na wygranym kuponie, zawierającym zakłady z 6. kolejki Ligi Europejskiej na mecze Legii Warszawa i Wisły Kraków.
* Minimalna stawka kwalifikująca do konkursu wynosi €1/ 4PLN
* Kupon musi zostać rozstrzygnięty przed godziną 12.00 16 grudnia.
* Zwycięzca zostanie ogłoszony 19 grudnia
* Nagroda wysłana zostanie w przeciągu 14 dni od ogłoszenia wyników.
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.