MENU

bet365 - 12 prezentów na 12 miesiąc roku!

2011-12-08

bet365casino12 nagród w świątecznej promocji bet365! Gdy wszyscy jeszcze oczekiwali na mikołajkowe prezenty, bukmacher przygotowywał dla was promocję z prezentami pod świąteczną choinkę. Co z tego wyszło? - to o czym marzyłeś! Zbieraj przez cały grudzień punkty Comp points, które otrzymuje się za grę w kasynie bet365 aby potem zamieić je na cenne nagrody - od gotówki, poprzez luksusowe wakacje, na drogich samochodach kończąc! Tylko w bet365!Tabela zamiany punktów Comp Points

Więcej szczegółów znjadziesz  pod tym adresem

bet365

 

 

 

Regulamin promocji:
- Promocja trwa od 00:00 GMT 1. grudnia do 23:59 GMT 31. grudnia 2011.
- Gracze muszą zdecydować się, aby mieć prawo do tej promocji. Gracz może zdecydować się w dowolnym momencie przed lub w trakcie promocji i tylko ci gracze, którzy zdecydowali się przed zakończeniem promocji będą uprawnieni do otrzymania nagród lub uczestnictwa w losowaniu nagród.
- Aby być uprawnionym, gracze muszą złożyć depozyt/przelać co najmniej 500 PLN na konto w Kasynie, w czasie trwania promocji.
- Wszystkie Punkty Comp zdobyte w grach za prawdziwe pieniądze w Kasynie, w czasie trwania promocji, będą się liczyły i wszyscy kwalifikujący się gracze otrzymają nagrody lub zostaną poinformowani o nagrodach nie później niż 4. stycznia 2012.
- Każdy z graczy będzie miał prawo do otrzymania wyłącznie jednej z 12 nagród w tej promocji, będzie to najwyższa nagroda, do której się zakwalifikowali. Otrzymanie nagrody nie ma wpływu na udział gracza w losowaniu nagrody Audi TT Roadster, które odbędzie się pod koniec promocji.
- Gracze, którzy kwalifikują się do otrzymania nagród pieniężnych, otrzymają je na swoje konta w Kasynie, nie później niż 4. stycznia 2012. Gracze będą musieli zagrać w Kasynie za kwotę nagrody 20 razy, przed dokonaniem wypłaty.
- Gracze, którzy wygrali inne nagrody zostaną poinformowani o tym jaką nagrodę otrzymają. Następnie gracze będą mieli 72 godziny na podjęcie decyzji, czy chcieliby otrzymać nagrodę, czy też podaną alternatywę pieniężną. Gracze, którzy nie odpowiedzą w ciągu 72 godzin, automatycznie otrzymają alternatywę pieniężną. Z wyjątkiem nagród z poziomu 10, 11 i 12, gracze będą musieli zagrać w Kasynie za kwotę nagrody pieniężnej 20 razy, przed dokonaniem wypłaty.
- W przypadku nagród z poziomu 5 i 6, wszyscy kwalifikujący się gracze, którzy nie są rezydentami Wielkiej Brytanii, automatycznie otrzymają podaną alternatywę pieniężną. Gracze będą musieli zagrać w Kasynie za kwotę nagrody pieniężnej 20 razy, przed dokonaniem wypłaty.
- Nagrody w postaci wakacji z poziomu 7, 8 i 9 są przeznaczone dla dwóch osób. Podróż do Nowego Jorku zawiera przelot w obydwie strony z Londynu Heathrow i trzy noce w 5* Ritz Carlton Hotel. Wakacje na Kubie obejmują 14-dniowy pobyt (all-inclusive) w ośrodku 5* Paradisus Royal Service i przelot z Londynu Heathrow. Wakacje na Malediwach obejmują przelot w obydwie strony z Londynu Gatwick i 14-dniowy pobyt (all-inclusive) w ośrodku 5* Velassaru.
- Gracze, który wygrają nagrodę w postaci wakacji, będą musieli z nich skorzystać przed 30. czerwca 2012. Rezerwacja musi zostać wypełniona przed 29. lutego 2012. Jeżeli te warunki nie zostaną spełnione, to gracze automatycznie otrzymają alternatywę pieniężną. Gracz jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe koszty poniesione w czasie podróży. Gracze mogą zaplanować podróż do miejsca przeznaczenia we własnym zakresie. W tym przypadku, przyznany budżet na podróż wyniesie równowartość kwoty przeznaczonej na przelot i transfery, jaką podano dla każdej nagrody.
- W przypadku nagród z poziomu 10, 11 i 12, wszystkie samochody to standardowe wersje. Dostawa na terenie Wielkiej Brytanii jest bezpłatna. W przypadku graczy spoza Wielkiej Brytanii, gracz ponosi wszelkie koszty związane z transportem i kosztem eksportu. Gracze mogą wybrać podaną alternatywnę pieniężną zamiast samochodu. Te kwoty nie podlegają negocjacji. Alternatywy pieniężne dla tych nagród nie są obciążone wymaganiami obrotu i mogą zostać wypłacone/przelane zgodnie z życzeniem gracza.
- Pod koniec promocji, wszyscy gracze, którzy zakwalifikowali się do nagrody z Poziomu 3 i wyżej, wezmą udział w losowaniu nagród - do wygrania Audi TT Roadster. Ten samochód posiada standardowe funkcje. Dostawa na terenie Wielkiej Brytanii jest bezpłatna. W przypadku graczy spoza Wielkiej Brytanii, gracz ponosi wszelkie koszty związane z transportem i kosztem eksportu. Gracze mogą wybrać podaną alternatywnę pieniężną zamiast samochodu. Ta kwota wynosi 100.000 PLN i nie podlegaja negocjacji. Ta alternatywa pienieżna nie jest obciążona wymaganiami obrotu i może zostać wypłacona/przelana zgodnie z życzeniem gracza.
- Wszystkie kwoty nagród/bonusów zostaną obliczone zgodnie z aktualną tabelą walut, która została określona wyłącznie przez bet365, według własnego uznania. - Tylko zakłady postawione w grach za prawdziwe pieniądze będą liczyły się do spełnienia wymagań obrotu. Zakłady postawione za bonus, nagrodę lub środki uzyskane z rabatu nie będą się liczyły do wymagań obrotu.
- Jeżeli klient wystąpi z prośbą o wypłatę lub przelew z konta używanego do gry, przed spełnieniem niezbędnych warunków obrotu, to straci cały bonus i wygrane znajdujące się na koncie. Tylko wypłata sumy oryginalnego depozytu lub pozostałej kwoty oryginalnego depozytu będzie możliwa.
- Zakłady z minimalnym ryzykiem nie liczą się do jakiejkolwiej części tej promocji, w tym do wymagań obrotu bonusem lub do akumulacji jakichkolwiek punktów. Gracze stosujący taktykę stawiania zakładów o minimalnym ryzyku podczas korzystania z bonusów lub nagród pieniężnych ryzykują utratę bonusów, nagród pieniężnych i wszystkich, pochodzących z nich wygranych.
- Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu lub ofert na ich konto.
- Oferty bet365 są skierowane do graczy rekreacyjnych i bet365 może wedle własnego uznania ograniczyć prawo klientów do udziału we wszystkich lub w niektórych aspektach dowolnej promocji.
- Jedna oferta na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres e-mail, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, neteller itp.) i dzielony komputer, np. szkoła, biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365.
- bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.
- bet365 zastrzega sobie prawo do użycia imion, pseudonimów i/lub alias we wszystkich ogłoszeniach dotyczących wyników turniejów, odbiorców jakichkolwiek bonusów promocyjnych i zwycięzców Progresywnych Jackpotów.
- Pracownicy i zarząd bet365, wszelkie agencje promocyjne lub inne, licencjobiorcy, licencjodawcy, dostawcy usług oraz inne powiązane firmy nie są uprawnione do skorzystania z Promocji. Odnosi się to również do rodzin wyżej wymienionych.