MENU

Tobet - Bonus na Ligę Mistrzów

2011-12-05

valenciaLiga Mistrzów z Tobet! Zgodnie z naszymi zapowiedziam dobiega już końca faza grupowa tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów. Do tej pory awans zapewniło sobie dziewięć drużyn, w tym Arsenal Londyn z naszym rodakiem Wojtkiem Szczęsnym w bramce Jeśli masz swoich murownych faworytów do awansu, to nie zwlekaj z depozytem do Tobet - tam czeka na Ciebie bonus 50% aż do 50EUR!

 

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zaloguj się na swoje konto w Tobet. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie, możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych.
  2. Przejdź do zakładki "Kod promocyjny" i wpisz tam specjalny kod: CHRISTMAS50 i go zatwierdź.
  3. Dokonaj depozytu kwalifikującą się metodą. Twój depozyt zostanie automatycznie powiększony o kwotę 50%!

 

 

 

Regulamin promocji:
- Maksymalna kwota bonusu 50% wpłaty wynosi 50 €.
- Bonus 50% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
- Bonus 50% musi zostać postawiony co najmniej dziesięć (10) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
- Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika w okresie od 5.12 do 7.12.2011 r.
- Ta promocja jest ważna tylko dla tych klientów, którzy otrzymali bonus rejestracyjny i którzy spełnili już wymogi wypłaty środków.
- Bonus nie obejmuje wpłat z konta Moneybookers.
- Oferta dotyczy tylko użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
- Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.