MENU

Unibet - Bonus na zakończenie rundy jesiennej

2011-12-02

ekstraklasaEkstraklasa z Unibet! Nieubłagalnie zbliża się koniec jesiennej rundy Polskiej Ekstraklasy. To nie oznacza jednak końca Twoich możliwości zarabiania, gdyż mam do zaoferowania świetny i prosty bonus: 4 spotkania, 4 typy i 4000PLN do wygrania! Jedyne co musisz zrobić to poprawnie wytypować dokładne wyniki czterech weekendowych spotkań Ekstralasy, a kasa od Unibet będzie Twoja!

 

Na czym to polega?

Wytypuj dokładny wynik jednego z czterech spotkań nadchodzącej kolejki Ekstraklasy: Lech Poznań - Łódzki KS , Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław , Wisła Kraków - Widzew Łódź i Zagłębie Lubin - Legia Warszawa, a jeśli Twój zakład za min. 25PLN okaże się trafiony otrzymasz od Unibet dodatkowe 100PLN bonusu!

Co więcej - jeśli uda Ci się trafić dokładne wyniki wszystkich czteru spotkań staniesz się posiadaczem dodatkowej nagordy o wysokości 4000PLN! Tego jeszcze nie było!

Możesz postawić te zakłady jako single lub w systemie multi - decyzja należy do Ciebie. Pamiętaj jednak, że liczy się tylko Twój pierwszy zakład!

 

 

 

 

Regulamin promocji:
- Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na dokładny wynik (0-0, 1-0, 1-1 itp) w meczu Lech Poznań - Łódzki KS , Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław , - Wisła Kraków - Widzew Łódź i Zagłębie Lubin - Legia w nadchozdący weekend
- Minimalna stawka 25PLN.
- Nagroda w wysokości 100zł, będzie przelana na konto użytkownika Unibet w ciągu 72 godzin od zakończenia spotkania i będzie dostępna dla użytkownika zaraz po zalogowaniu.
- Tylko Twoj pierwszy zakład na poprawny wynik będzie liczyl się w obydwu promocjach!
- Bonus musi zostać obrócony 1-krotnie przed wypłatą z konta
- Promocja nie obejmuję zakładów na żywo!