MENU

Tobet - Mega Freebet na Puchar Davisa!

2011-12-02

federerTego w Tobet jeszcze nie było! Za oknami skłania się już ku zimie, jednak w słonecznej Hiszpani, gdzie rozgrywany jest finał Pucharu Davisa, jest bardzo gorąco! Kto według Ciebie wjdzie z tej potyczki górą: Argentyna czy Hiszpanie z Rafaelem Nadalem w drużynie? Nie musisz obawiać się ryzyka, gdyż Tobet przygotował na ten turniej specjalny bonus w postaci zakładu bez ryzyka ze zwrotem stawki aż do 100pln!

 

Jak odebrać bonus?

  1. Zaloguj się na swoje konto w Tobet. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie,  możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych.
  2. Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie przejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo DAVISCUP
  3. Postaw przez Tobet Mobile dowolny zakład zawierający chociaż jeden typ z finałów Pucharu Daivsa, rozgrywany w dniach 2-4 grudnia.
  4. Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki.

 

 

Do promocji zaliczane są wszystkie możliwe zakłady, kombinacje i rozpisy. Zarówno zakłady przed meczem jak i LiveBet. Jedynym warunkiem jest obecność na kuponie chociaż jeden zakład spokrewniony z Finałami Pucharu Davisa, rozgrywanego w dniach 2-4 grudnia 2011 r. Maksymalna kwota zwrotu to 25€/100PLN i zostanie ona dopisana do konta użytkownika wciągu max. 24h

 

 

 

Regulamin promocji:
- Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu Tobet Mobile postawionego przez danego użytkownika na zdarzenie związane z finałem Pucharu Davisa, rozgrywanym w dniach 2-4 grudnia 2011 r.
- Jeśli pierwszy postawiony w ten sposób zakład zostanie przegrany, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego meczu na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki.
- Maksymalna kwota zwrotu wynosi 25 €.
- Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
- Promocja dotyczy tylko użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
- Do promocji mają również zastosowanie ogólne zasady korzystania z serwisu Tobet.