MENU

Tobet - Zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów

2011-11-21

RobbenPoczuj emocje Ligi Mistrzów z Tobet! Wielkimi krokami zbliża się do nas chwila, gdy rozstrzygnie się kwestia dalszej gry wielu europejskich klubów w tej edycji Ligi Mistrzów. Jeśli chcesz oszczędzić sobie emocji związanych z Twoimi zakładami i masz ochotę skupić się na meczach od pierwszego do ostatniego gwizdka, to mam dla Ciebie świetną informację - zakład bez ryzyka w kwocie 10EUR w Tobet! Czysty zysk, zero adrenaliny - sprawdź już!

 

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zaloguj się na swoje konto w Tobet. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie,  możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych.
  2. Doknaj wpłaty na swoje konto, przejdź do zakładki "Kod promocyjny" i wpisz tam specjalny kod: CHAMPIONSBET.
  3. Postaw zakład na dowolne zdarzenie z oferty na Ligę Mistrzów w dniach 22-23 listopada. Liczą się wszystkie rodzaje zakładów, w tym akumulatory z innymi wydarzeniami.
  4. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, Tobet zwróci stawkę zakładu na Twoje konto w ciągu 24h.Maksymalna kwota zwrotu to 10 EUR.

 

 

Regulamin promocji:
- Oferta dotyczy tylko pierwszego zakładu zwykłego lub na żywo (LiveBet) postawionego przez danego użytkownika na dowolny mecz kolejki Ligi Mistrzów rozgrywanej w dniach 22-23 listopada.
- Maksymalna kwota zwrotu wynosi 10 € /40PLN.
- Promocja obejmuje wszystkie rodzaje zakładów (pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze), postawione zarówno przed meczem, jak i na żywo (w dziale LiveBet).
- Jeżeli użytkownik przegra swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie otrzyma zwrot stawki na swoje konto.
- Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
- Oferta obejmuje tylko użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.