MENU

Efortuna. Wygraj więcej w Fortuna!

fortuna

Dowiedz się jak otrzymać do 1000 pln za darmo na grę u bukmacherów!


Fortuna

Bukmacher naziemny Fortuna działa na naszym rynku od 1996r. Większość doświadczonych graczy pamięta go zapewne pod nazwą 'Profesjonał', która to została zastąpiona w 2007 roku. Fortuna dość prężnie rozwija się na polskim rynku, dochodząc tym samym pod koniec 2010r do ponad 450 kolektur.

Podobnie jak reszta bukmacherów naziemnych, Fortuna pobiera 12% podatek od wygranych. Jest to jeden z głównych powodów dla których bukmacherzy online mają nad nimi taką przewagę. Warto wziąć to pod uwagę podczas rozpoczęcia przygody z zakładami bukmacherskimi.

Fortuna

Zakłady eFortuna oferuje przejrzystą i użyteczną stronę internetową www.efortuna.pl. Od 1 stycznia tego roku niestety potrzebne jest uprzednie zarejestrowanie się, które daje możliwość przeglądania witryny w pełni i np. dostępu do sekcji Fortuna wyniki. Jedną z ciekawszych funkcji na Efortuna jest aplikacja e-kupon, umożliwiająca użytkownikowi stworzenie wirtualnego kuponu, którego kod może nam później posłużyć w kolekturze jako wzór zakładu. Moża tam również sprawdzać wyniki spotkań i oczywiście sprawdzić jaka jest aktualna oferta Fortuna.

Aby sprawdzić akutalną ofertę na zakłady Fortuna odwiedź witrynę internetową firmy i wybierz odpowiedni odnośnik. Z łatwością znajdziesz tam też adresy kolektur Fortuna w Twojej okolicy. Znajdziesz tam również wyniki zakończonych meczów z oferty eFortuna.

Oferta jaką Fortuna oddaje do użytku nie różni się znacząco od reszty bukmacherów naziemnych. Jest to kolejny punkt, w którym bukmacherzy online mają znaczącą przewagę. Ale znajdziemy tam oczywiście zakłady na piłkę nożną, hokej, siatkówkę, koszykówkę, sporty motorowe a nawet piłkę ręczną. poleca Efortuna, ocena 85%.

 

Na żywo czy przez internet?

Przeczytaj nasz obszerny artykuł w którym analizujemy grę u bukmacherów naziemnych i internetowych. Kliknij tutaj i dowiedz się gdzie opłaca sie bardziej grać!

Daj sobie też szansę i dowiedz się jak otrzymać do 1000 pln za darmo na grę u bukmacherów!


Podyskutuj bukmacherze Fortuna na naszym forum