MENU

Bukmacherzy stacjonarni > Zakłady bukmacherskie STS Dębica

Poniżej znajdziesz informacje o kolekturze Zakłady bukmacherskie STS Dębica

Zakłady bukmacherskie STS Dębica

Punkty STS w Dębica

Zakłady bukmacherskie STS Dębica
ul. Strumskiego 14
39-200 Dębica
Godziny otwarcia: Pn: 09:00-18:00, Wt-Pt: 09:00-19:00, So: 09:00-19:00, Nd: 09:00-18:00

Nasze ostatnie typy bukmacherskie

Typ na 25 marca 2012r

Ruch Chorzów - Wisła Kraków (g.17:00)
Typ: Wisła DNB
Kurs: 1.95 bwinJedno w ciekawszych spotkań w tej kolejce naszej Ekstraklasy.Bardzo dobrze spisujący się Ruch podejmie na własnym stadionie coraz lepiej grającą Wisłę.Obydwa zespoły są nawet jeszcze z realnymi szansami na Mistrza,no może Wisła tylko z teoretycznymi ,a na pewno pomiędzy nimi rozegra się walka o Pucharu.Myślę że będziemy świadkami niezłego piłkarskiego widowiska.

Ruch w tej rudzie nie doznał jeszcze porażki.Dzięki tak dobrej postawię są jednymi z faworytów do tytułu.Szczególnie mocni są na własnym stadionie gdzie ich bilans wynosi 7 zwycięstw 1 remis i 3 porażki.Ruch w tym meczu będzie sobie musiał poradzić bez następujących piłkarzy:Rafała Grodzicki ,Łukasza Burliga.

Wisła po słabym początku rundy powoli zaczyna się rozkręcać i grać na miarę swoich możliwości.Trener Probierz dał rade pobudzić ten zespół do walki.Wisła aby nie zmarnować tego sezonu musi powalczyć o EU i jak najwyższą lokatę .Bo tylko taka pozycja pozwoli jakoś osłodzić ten stracony sezon.Gości z Krakowa nie omijają także problemy kadrowe w Chorzowie nie zagrają :Radosława Sobolewski ,Kew Jaliens i Dragan Paljic.
Podsumowując, ja osobiście wierzę, że Wisła da radę wygrać ten mecz gdyż forma rośnie ,jest o co grać ,trener z ambicjami,a Ruch kiedyś musi w końcu przegrać .

1:0

Autor: arteks151
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi polskiej TUTAJ


Ostatnio na naszym forum...

5 Euro za zapis na www.bluevex.com bez pierwszej wplaty. wie ktoś jak sie tam bawi w to wszystko i co chodzi bo bardzo oryginalny buk

Przyłącz się do dyskusji, zapraszamy na nasze forum bukmacherskie