MENU

Bukmacherzy stacjonarni > Zakłady bukmacherskie STS Dąbrowa Tarnow

Poniżej znajdziesz informacje o kolekturze Zakłady bukmacherskie STS Dąbrowa Tarnow

Zakłady bukmacherskie STS Dąbrowa Tarnow

Punkty STS w Dąbrowa Tarnowska

Zakłady bukmacherskie STS Dąbrowa Tarnowska
ul. Daszyńskiego 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska
Godziny otwarcia: Pn: 09:00-18:00, Wt-Pt: 09:00-20:00, So: 09:00-20:00, Nd: 09:00-17:00

Nasze ostatnie typy bukmacherskie

Typ na 5 czerwca 2013r

Gran Canaria - Barcelona (g.21:00)
Typ: Barcelona (-3.5)

Kurs: 1.85 pinnacle

Dziś drugi półfinał hiszpańskiej ACB. Po pierwszych dwóch meczach jest 2-0 na korzyść Katalończyków, obie gry miały miejsce w Barcelonie. W obu tych spotkaniach było bardzo gorąco, gospodarze wygrywali różnicą 4 i 6 pkt, mecze rozstrzygały się w końcówce, gdzie górą było dużo większe doświadczenie graczy Barcelony. Teraz grają na wyjeździe, na pewno będą musieli dodatkowo stawić czoła ogromnemu dopingowi i pełnej hali kibiców gospodarzy. Barcelona to jednak zespół, który radzi sobie z tym znakomicie, taka presja ich podbudowuje i niesie do zwycięstwa.
W tym sezonie Gran Canaria pokonała Katalończyków na własnym parkiecie różnicą 12 pkt, co sprawia, że goście wiedzą jak trudno gra się na tym terenie i wyjdą na pewno dodatkowo zmotywowani grając od początku na 100% możliwości. Dodatkowo na pewno nakręca ich fakt, że wczoraj ich przyszły przeciwnik w finale - Real Madryt skończył półfinał 3-0, awansował i w przypadku przegranej Barcy miałby sporo więcej czasu na odpoczynek i przygotowania.
Dziś dla mnie Barcelona jest dużym faworytem, handi niewielkie i jak najbardziej do pokrycia.

62:84

Autor: Conrado
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z koszykówki TUTAJ


Ostatnio na naszym forum...

Ja postawiłęm dziś na remis Argentyna - Brazylia kurs: 2.9. a te eliminacje do MŚ są dosyć ciekawe zazwyczaj faworyci wygrywają :twisted: licze na wygrane Meksyku, Paragwaju i remis lub zwycięstwo Arabii Saudyjskiej. wtedy wejdzie mi kupon z AKO 16.27. całe 16 meczy jest na nim :lol:

Przyłącz się do dyskusji, zapraszamy na nasze forum bukmacherskie