MENU

Bukmacherzy stacjonarni > Zakłady bukmacherskie STS Białogard

Poniżej znajdziesz informacje o kolekturze Zakłady bukmacherskie STS Białogard

Zakłady bukmacherskie STS Białogard

Punkty STS w Białogard

Zakłady bukmacherskie STS Białogard
ul. Wojska Polskiego 68
78-200 Białogard
Godziny otwarcia: Pn: 09:00-18:00, Wt-Pt: 09:00-20:00, So: 09:00-20:00, Nd: 09:00-18:00

Nasze ostatnie typy bukmacherskie

money


Szukając informacji na temat interesującego Cię bonusu bukmacherskiego zapewne trafiłeś na wiele stron, które wysypywały dziesiątki reklam z każdej możliwej strony. Najbardziej frustrujące jest to, że nie znalazłeś tego czego chciałeś.

My przełamujemy ten schemat! Chcemy pomóc Ci przebrnąć przez najtrudniejsze momenty wejścia w świat zakładów bukmacherskich, analizując najbardziej zaufane firmy na rynku pod kątem oferty, rzetelności finansowej i obsługi i tym samym tworząc dla Ciebie gotową listę bukmacherów "pewniaków" z których łatwo można wyciągnąć darmowe pieniądze!

Dziś pokażemy wam jak sprytnie wykorzystywać dostępne na naszej stronie unikalne bonusy bukmacherskie aby z każdego wyciągnąć jak najwięcej! Całość w postaci poradnika na podstawie symulacji gry początkującego gracza.

Zachęcamy do korzystania z unikalnych bonusów oferowanych na naszym portalu i spróbowania własnych sił w wygraniu "czegoś z niczego". Są to darmowe pieniądze, które tylko czekają na wyciągnięcie ręki! Równie dobrze i Ty możesz stać się posiadaczem tych 1000 PLN!

Lista unikalnych bonusów na naszym portalu

Wykorzystaj swą przewagę na bukmacherem

Bukmacherzy to nie instytucje charytatywne. Większość ofert kursowych jest dobrze wyważona, tak więc nawet bardzo dobrzy gracze mają nad bukmacherem niewielką przewagę. Istnieje jednak sposób który nawet graczom początkującym daje nad bukiem olbrzymią przewagę - bonusy od pierwszego depozytu!

Otrzymując na starcie pieniądze od bukmachera stawiamy się w komfortowej sytuacji. Nie musimy skupiać się na wygranej, wystarczy grać zachowawczo i nie przegrać - a zyskiem będzie otrzymany od bukmachera bonus.

Wygrywanie nigdy nie było takie proste!

Strategia gracza wygrywającego

Jeśli chcemy zająć się zakładami bukmacherskimi na poważnie i wiążemy z nimi jakieś plany finansowe, to musimy na samym początku wytyczyć sobie ścieżkę jaką będziemy się poruszać pomiędzy poszczególnymi firmami bukmacherskimi.

Dobrze zaplanowana droga obrotu naszego depozytu pozwoli nam skorzystać z większej ilości promocji, nie angażując przy tym już żadnych dodatkowych pieniędzy z własnej kieszeni! Po prostu pokaże Ci jak z własnego minimalnego wkładu zbudować świetną podstawę do profesjonalnej gry w zakłady bukmacherskie! Będziesz pokonywał kolejnych bukmacherów ich własną gotówką!

Krok 1 - darmowy zakład w Betsson
Otrzymujemy - 5 pln za darmo

Na początek coś nie wymagającego od was depozytu. Uważam, że na początku nie ma sensu wypływać na głębszą wodę, my się na razie uczymy. Ten bonus to darmowe 5PLN. Jeśli czyta to ktoś o pewnym stopniu stażu w zakładach, to zapewne ten podarunek od bukmachera wywołał u niego śmiech. Ja uważam jednak, że jest to świetna okazja na zapoznanie się z różnorodnością zakładów sportowych, poznawaniem ich różnic a także oswajaniem się z hazardową adrenaliną. Betsson świetnie się do tego nadaje, gdyż ma fajny, przejrzysty design i bogatą ofertę.

Zakładając, że podejdziesz do tego z odpowiednim zaangażowaniem, szansa na wygenerowanie sumy pokroju 30-50 PLN zamie Ci około 7-10 dni, zależnie od tego z jaką częstotliwością będziesz grać.


Kliknij tu i zarejstruj się teraz w Betsson!

Krok 2 - zakład bez ryzyka w BetClic
Otrzymujemy - 55 pln za darmo

Czas wypłynąć na głębsze wody. Pierwszy poważniejszy depozyt z naszej strony. Otóż zainwestujemy 55 PLN, ale nie w byle co. Jest to według nas najlepsza pod tym względem promocja na rynku. Jedyną przeszkodą dla Ciebie może być teraz stawka. Jeśli wiec nie dysponujesz 55 pln na wpłatę - omiń na razie ten krok i wróć do niego później.

Bonus w istocie jest banalnie prosty - możemy otrzymać zakład bez ryzyka o maksymalnej kwocie 55 PLN. Aby go dostać wystarczy postawić odpowiednią kwotę, w naszym wypadku 55 PLN. Jeśli nasz zakład okaże się wygrany, świetnie! Nie będziemy korzystać z bonusu, ale mamy już to co chcieliśmy.

Jeśli zakład okaże się przegrany to natychmiast otrzymamy ekwiwalent naszej stawki. I teraz to co jest w tym bonusie najlepszego - bez żadnego wymaganego obrotu możemy tą kwotę z powrotem wypłacić na nasze konto!

W tym kroku każdy z was sprawdzi swoją odporność na żądzę pieniądza, gdyż mamy do wyboru dwie drogi: celujemy w zysk na poziomie 50% naszej wpłaty lub podnosimy poprzeczkę, i za cel stawiamy sobie kwotę pokroju naszego depozytu.

Jednym z ważniejszych argumentów przemawiających za podwojeniem depozytu jest to, że z promocji możemy skorzystać tylko raz, nie ryzykując nic. Trawienie zakładu z kursem ok 2.0 nie jest jakaś wielką magią (już statystycznie mamy 50%), szczególnie, że mamy możliwość grania zakładu akumulowanego, czyli np składającego się z 3 pewniaków.

Jeśli trafimy to bezboleśnie zarabiamy 55 pln. Szybka inwestycja, 1 dniowa lokata 100%. Jeśli nie trafimy - otrzymujemy bonus, dzięki któremu wypłacamy nasz depozyt więc nic nie tracimy.

Podsumowując, opcje są tylko 2:

1. Wpłacamy 55 pln, gramy mecz np. z kursem 2.0. Trafiamy i wypłacamy 110 pln.

2. Wpłacamy 55 pln, gramy mecz np z kursem 2.0. Nie trafiamy, w ramach bonusu dostajemy 110 pln, wypłacamy i jesteśmy na 0.

To najlepszy bonus na rynku, łatwiej zarabiać się już nie da!

Kliknij tu i zarejestruj się teraz w BetClic!


Krok 3 - 100% bonus od depozytu w Bwin
Otrzymujemy - 100 pln za darmo

Czas na pierwsze podjęcie ryzyka. By wykorzystać ofertę w sposób maksymalnych, potrzebujemy 100 PLN. Wpłacając do Bwin swój pierwszy depozyt będziecie uprawnieni do uzyskania bonusu 100% od depozytu, maksymalnie do kwoty 100 PLN. Więc w naszym wypadku po wpłacie 100 PLN na koncie zagości 200 PLN!

Dlaczego akurat Bwin? Otóż pomimo tego, że udało wam sie przebrnąć przez pierwszy etap, to tak naprawdę macie jeszcze bardzo mało doświadczenia w długoterminowym typowaniu z zyskiem. Decyzja jaką podjąłem opiera się głównie na fakcie, że w tej firmie bonus można obracać grając kuponami (zakłady akumulowane) po dość niskim kursie - 1.70. W takiej perspektywie obrót naszego bonusu staje się dziecinnie prosty, gdyż wystarczy kilkukrotnie postawić depozyt i premię np. w kuponach z 3 selekcjami po malutkim kursie, chociażby 1.20!

To będzie zapewne Twój pierwszy kontakt z zakładami na żywo. Bwin ma pod tym względem bardzo szeroką ofertę. Wydaje się to szybką kasą, jednak przestrzegamy - przy zakładach live trzeba mieć zimną głowę i nie przesadzać ze stawkami!

Zakładając, że nie będziesz ryzykować obrotu po kursie większym niż 1.70, to praktycznie bez większych problemów Twój stan konta wynosić powinien około 800 PLN. Czyli po odliczeniu naszego depozytu mamy 700 PLN czystego zysku! A to wszystko praktycznie bez ryzyka (mecze z niskimi kursami)

Kliknij tu i zarejestruj się teraz w Bwin!


Krok 4 - zakład bez ryzyka w William Hill
Otrzymujemy - 100 pln za darmo

Jeśli udało Ci się zarobić na pierwszych trzech punktach - czas na nagrodę. W tym kroku zrobimy naszą pierwszą wypłatę w celach osobistych. Jest to bardzo ważnym posunięciem pod względem psychologicznym, ponieważ gdy zmaterializujemy jakąś część naszych wygranych, poczujemy, czas spędzony nad analizowaniem typów nie poszedł na marne. Uszczuplamy nasz budżet do 200 PLN.

By wykorzystać do maksimum ofertę William Hill dokonujemy wpłaty ok 100 pln (25 eur).

Tutaj czeka na nas nowe pojęcie - zakład bez ryzyka na kwotę naszego pierwszego zakładu. Jest to dość podobna sytuacja co w przypadku Betclic, z tą różnicą iż w William Hill zakład bez ryzyka otrzymamy bez względu na to czy nasz pierwszy zakład okazał się wygrany czy też nie!

Jedynie co musimy zrobić by otrzymać bonus to zagrać nasz pierwszy zakład w William Hill za 25 eur. Minimalny kurs jaki nas obowiązuje to 1.50 i myślę, że na tym etapie nie warto się od tego minimum wiele oddalać. Zależy nam na tym, aby nasz pierwszy zakład okazał się wygrany.

Jeśli wygraliśmy - super, mamy 150 pln na koncie i dodatkowo darmowy zakład za 100 pln który za chwilę powiększy dodatkowo nasz zysk. Jeśli przegraliśmy - wciąż możemy odrobić stratę korzystając z z darmowego zakładu bez ryzyka

Nie ma określonego kursu, po jakim powinniśmy postawić zakład bez ryzyka, ale trzeba zauważyć, że nam z tego darmowego zakładu zwracana jest jedynie wygrana.

Polecamy zdecydować się na jakiś zakład kombinacyjny, typu dubel (2 zakłady) lub tripel (3 zakłady). Wtedy będziemy w stanie skleić nasz kupon z potencjalnie bardzo wiarygodnych typów, które razem dadzą nam kurs oscylujący w granicach 2.0. Wygrana będzie warta ryzyka

Podsumowując, mamy łącznie cztery scenariusze. Wygrywamy pierwszy zakład + zakład bez ryzyka (kursy np. 1.5 i 2.0) i mamy na koncie 250 pln. Wygrywamy pierwszy zakład, przegrywamy zakład bez ryzyka - mamy 150. Przegrywamy pierwszy zakład, wygrywamy zakład bez ryzyka - jesteśmy na zero. I tylko w przypadku aż 2 przegranych z rzędu stracimy nasz depozyt.

Ryzyko jest więc wciąż małe, 50% mniejsze niż w przypadku normalnej gry.

Kliknij tu i zarejestruj się teraz w William Hil!


Krok 5 - 100% od depozytu w Expekt
Otrzymujemy - 200 pln za darmo

Poznałeś już czym jest zakład bez ryzyka, wracamy do bonusów od depozytu. Tym razem wybraliśmy Expekt. Fajny i prosty bonus o maksymalnej wysokości 200 PLN.

Aby otrzymać bonus musimy jednak nasze 200 PLN wpierw jednokrotnie obrócić po min. kursie 2.0. Oczywiście mogą to być zakłady akumulowane. Oczywiście to, że Expekt jest piątym bukmacherem w waszej wędrówce nie jest przypadkiem. Wiecie już jak funkcjonują odpowiednie rynki oraz jak prezentują się drużyny w odpowiednich ligach. Ten bonus do swego spełnienia wymaga kilku dobrych zakładów :)

Korzystając z naszego świetnego forum bukmacherskiego oraz najlepszych typów serwowanych każdego dnia na łamach naszego portalu, zapewne podołasz obrotowi początkowego depozytu. Zatem 4x obrót bonusu powinien być dla Ciebie formalnością.

Podczas gry w Expekt zapewne wygrasz swoją pierwszą większą sumę. Licząc, że wykonasz obrót po najmniejszej linii oporu i skuteczności powyżej 60%, Twoje konto powinno być bogatsze o jakieś 200-300 PLN.

Kliknij tu i zarejestruj się teraz w Expekt!


Krok 6 - 123 PLN w gotówce od Unibet
Otrzymujemy - 123 pln za darmo

Pierwsze duże kroki za nami. Zapewne poczułeś co to adrenalina związana z zakładami bukmacherskimi. I dobrze, musisz się z tym oswoić. Twoje konto powiększyło się o kolejną wypłatę od bukmachera i operujesz teraz budżetem w kwocie 700 PLN.

I teraz znów czas na przyjemności :) Od ostatniej wypłaty minęło już trochę czasu, pewnie zapomniałeś jak wygląda Twoja wygrana w rzeczywistości. Wypłacamy sobie 100 PLN, odpoczniesz sobie na dobrej imprezie ze znajomymi :)

Po odpoczynku czas wracać do pracy. W tym kroku przypomnę Ci, że zakłady bukmacherskie to nie bułka z masłem. Choć nasza kariera jak na razie toczy się po bardzo dobrym torze, musisz być przygotowany na ewentualne porażki.

Wpłacamy 300 PLN do Unibet. Nasz bonus otrzymamy po postawieniu zakładów na łączną kwotę 2400PLN. Wydaje się to bardzo dużo, jednak patrząc na to pod kątem możliwego obrotu po bardzo niskich kursach, np. 1.20 sytuacja nabiera kolorów. Stawiamy zakład pojedynczy po kursie 1.35. Typ dostaliśmy od znajomego, który go bardzo poleca. Mimo, że sami mieliśmy wyszukany ciekawy typ, ulegamy magii typu znajomego. Możemy zacząć od małych stawek lub od razu zaliczyć 'mocne wejście'. Jako, że nasz kolega jest tego meczu super pewny, zaryzykujemy i postawimy nasz cały depozyt, czyli 300PLN. Gdy wygramy, będziemy mieć już 405PLN.

Upps! Nasza pierwsza poważniejsza porażka. Typ niespodziewanie przegrał, i to bardzo pechowo bo w 90 minucie nasza drużyna straciła bramkę z rzutu karnego i w rezultacie zremisowała to spotkanie. Z pewnością poczujemy przypływ złości i nieprzyjemnej adrenaliny. Straciłeś cały swój depozyt.

Jeśli kiedykolwiek rzeczywiści przydarzy Ci się taka sytuacja to popełniłeś dwa podstawowe błędy:

1. Straciłeś wiarę we własny typ na rzecz meczu podesłanego przez znajomego. Do tej pory jakoś sam dawałeś sobie radę. Czasem pierwsza myśl jest najlepsza
2. Nigdy, przenigdy nie graj za więcej niż 10% swojego kapitału. Bardzo profesjonalni gracze uważają, że powinno to być nawet 1%. Chcieliśmy za szybko wygrać, jest to nieprzyjemna nauczka.

Co najmniej kilkudniowa przerwa jest tym, czego teraz potrzebujesz najbardziej.

Kliknij tu i zarejestuj się teraz w Unibet


Krok 7 - 100% od depozytu w Bet365
Otrzymujemy - 200 pln za darmo

Witaj typerze! Tak, dobrze widzisz. Zwracamy się do Ciebie per 'typer' bo skoro doszedłeś do tego kroku do czynienia z zakładami bukmacherskimi masz już od jakiegoś czasu i nie z jednego pieca bukmacherskiego chleb jadłeś! Łyknąłeś także odpowiednią ilość sportu i do wielu zjawisk złapałeś odpowiedni dystans. Teraz można pójść więc dalej.

Czas wrócić do spokojniejszej gry, wymagającej od Ciebie pracy nad analizowaniem typów i odpowiednim stawkowaniem. Wpłacamy do Bet365 200 PLN. Po zagraniu pierwszego zakładu dostaniemy od firmy 100% bonusu od depozytu, czyli na starcie mamy łącznie 400 PLN.

Obrót jaki musisz zrobić to 1200 PLN po kursie nie mniejszym niż 1,50. Podczas odpoczynku od gry zapewne poczytałeś/aś co nieco o strategiach bukmacherskich i poznałeś/aś zalety grania singlami i dublami.

Tutaj będziesz mieć okazję zapoznać się z ofertą zakładów Live.

Jeśli nie braknie Ci chęci do dogłębnego analizowania spotkań, a także dopisze trochę szczęścia, podczas obrotu bonusem wygenerujesz bez problemu zysk na poziomie 100% swojego depozytu, a więc na Twoje konto wpłynie 600 PLN. Obrót jest duży, i zapewne zamie Ci to około 30 dniu dobrego typowania.

Kliknij tu i zarejestruj się teraz w Bet365!


Krok 8 - 200 PLN bez ryzyka w Sportingbet
Otrzymujemy - 200 pln za darmo

Czujesz, że kluczem do wygrywania jest konsekwencja, trzymanie się ustalonych zasad i nuta bukmacherskiego szczęścia. Bardzo ważne są także znajomości i wymiana doświadczeń z innymi graczami. Zapewne bardzo często korzystałeś z cudzych typów.

Wpłacamy na konto Sportingbet 200 PLN. Twój bonus to 50% od kwoty pierwszego postawionego zakładu, maksymalnie 100PLN. Podczas obrotu tym bonusem wykorzystasz wszystkie poznane dotąd umiejętności, gdyż będzie on od Ciebie wymagać dość dużego obrotu - musisz zagrać za kwotę 600 PLN po minimalnym kursie 1.70. Biorąc pod uwagę udaną przygodę z Bet365, nie powinieneś się tego obawiać!

Kliknij tu i zarejestruj się teraz w Sportingbet!

Krok 9 - Zakład bez ryzyka w Tobet
Otrzymujemy - 100 pln za darmo

Ten bonus jest przysłowiową wisienką na torcie. Jako gracz o pewnym stopniu doświadczenia powinieneś wyłapywać takie promocje i z nich korzystać. Nie ma bowiem lepszej oferty niż zakłady bez ryzyka, które dają Ci prawie pewny zysk. Piszę prawie, bo naturalnie istnieje ryzyko, że przy ewentualnym obrocie zwrotu od bukmachera, możemy niestety nie podołać wyzwaniu.

Zakład bez ryzyka w Tobet jest dostępny tylko dla nowych graczy. Kwota Twojego pierwszego postawionego zakładu jest zatem kwotą ewentualnego zwrotu, ale maksymalnie do 100PLN.

Jeśli nasz zakład okaże się przegrany, bonusowe środki muszą zostać 3-krotnie obrócone na zakładach sportowych.

Kliknij tu i zarejestruj się teraz w Tobet!


Podsumowanie naszej gry

Skorzystaliśmy z bonusów oferowanych przez 9 bukmacherów, w których łącznie można było za darmo otrzymać ponad 1000 pln. Nawet jeśli założymy, iż gracz był statystycznym Kowalskim nie mającym zielonego pojęcia o zakładach bukmacherskich to i tak część z tych 1000 pln powinna zostać w jego kieszeni.

Nawet grając źle i pechowo (więc przegrywając ponad 50% razy), przy tej metodzie zawsze osiąga się zysk. Grając natomiast przemyślanie i z dobrymi rezultatami, zysk jest wielokrotnie większy niż 1000 pln, bo te 1000 pln to sam darmowy bonus jaki otrzymaliśmy, do tego powinny dojść nasze chociażby małe wygrane na samych zakładach.

I co teraz? Wszystko zależy od wyniku Twojej gry. Jeśli po 8 krokach wygrałeś tylko bonus - wykorzystaj to 1000 pln na zabawę, bo to Twoja zapłata za nowe doświadczenie i poświęcony czas. Jeśli jednak jesteś na większym plusie - to znak, że zakłady bukmacherskie są dla Ciebie i dobrze się w nich czujesz. Grając dalej na pewno dasz sobie radę, nawet bez wykorzystywania dodatkowych bonusów.

Zachęcam również do systematycznego odwiedzania naszego portalu - nowe oferty bonusowe i artykuły o tematyce bukmacherskiej będą pojawiać się regularnie.

(C) Silvan International. Kopiowanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody - ZABRONIONE!


Ostatnio na naszym forum...

A jakie te filmy- tytuły ?? oryginalne?? :wink:

Przyłącz się do dyskusji, zapraszamy na nasze forum bukmacherskie