MENU

Bukmacherzy stacjonarni > Zakłady bukmacherskie Fortuna Biłgoraj

Poniżej znajdziesz informacje o kolekturze Zakłady bukmacherskie Fortuna Biłgoraj

Zakłady bukmacherskie Fortuna Biłgoraj

Punkty Fortuna w Biłgoraj

Zakłady bukmacherskie Fortuna Biłgoraj
Lubelska 9
23-400 Biłgoraj
Godziny otwarcia: pn: 09:00-18:00, Wt-Czw: 09:00-19:00, Pt: 09:00-20:00, So: 09:00-19:00, Nd: 09:00-19:00

Nasze ostatnie typy bukmacherskie

Typy na 26 października 2012r

Frederikshavn Whitehawks – Herning Bluefox (g.19:00)
Typ: Frederikshavn
Kurs: 1.85 bet365

Kurs "nie powalają co prawda na kolana", ale gram średnia stawką dwa meczyki hokeja. Frederikshavn prowadzi w duńskiej Al-Bank Lidze z taka samą (21) liczba punków co drugie w rankingu Sonderjyske. Natomiast Herning znajduje się na 6-ym miejscu w tabeli z dorobkiem 12 pkt.
Popularne "Fryderyki" obecnie w znakomitej formie o czym świadczy seria 5-u wygranych spotkań w regulaminowym czasie gry. Herning gra "w kratkę" - ostatnio "Lisy" zaliczyły spodziewaną wygraną na swoim lodzie z ostatnim w rankingu Copenhagen 4:2 (co ciekawe była to ich pierwsza domowa wygrana w regulaminowym czasie gry), a przed tym wyjazdowa porażkę z Sonderjyske 2:3. Herning przed sezonem było bardzo aktywne na rynku transferowym - przyszło kilku ciekawych graczy jak choćby zawodnicy napastnicy Rob Ricci (z Odense Bulldogs), Sami Blomwvist (z Lukko Rauma) i Mike Louwerse (z Minnesota State U - Mankato), skrzydłowi Branislav Rehus (z Peterborough Petes) i Jordan Fulton (ze Stockton Thunder), czy obrońca Patrick Madsen (z Herning Blue Fox), ale potrzeba trochę czasu na ich aklimatyzację.
Frederikshavn w ostatniej rundzie zdemolował na wyjeździe mocne (4-a lokata w rankingu)
AaB Pirates 6:0, które było............liderem przed tym spotkaniem. Jak widać, nie było żadnej wątpliwości, kto ma zostać liderem. To obecnie najlepsza ekipa hokejowa w Danii. W przerwie letnie doszło do zespołu dwóch ważnych i doświadczonych środkowych Cam Paddock (pozyskany z niemieckiego Augsburg Panthers) i Trent Daavettila (pozyskany z Colorado Eagles).
Zatem faworyt zdaje się być tylko jeden, choć ze stawkami to trzeba uważać z uwagi na "niespodzianki" jak w każdej lidze hokeja.

1:4

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z hokeja na lodzie TUTAJ


Ostatnio na naszym forum...

eee tam:D ja na Admiralu założyłem sobie chyba z 6 kont:D niestety na 5 wyszstko przegrałem a na 6 mam jeszcze.....146€ :lol: nie wiem tylko jak ja je wypłace :cry:

Przyłącz się do dyskusji, zapraszamy na nasze forum bukmacherskie