MENU

Bukmacherzy stacjonarni > BEŁCHATÓW

Poniżej znajdziesz informacje o kolekturze Totomix BEŁCHATÓW

Totomix BEŁCHATÓW

BEŁCHATÓW * plac Narutowicza 24

Nasze ostatnie typy bukmacherskie


Zarejestruj się przez TEN link w Pinnacle by grać po najlepszych kursach!

Informacje i opinie o bukmacherze Pinnacle

Bukmacher Pinacle Sports powstał przed 1998r. Początkowo firma oferowała zakłady bukmacherskie dla klientów z całego świata. W 2007r właściciele Pinacle Sports podjęli dość ryzykowną decyzję i zamknęli się na rynek z USA. Co ciekawe, wtedy liczba zarejestrowanych użytkowników z USA stanowiła ponad 60% wszystkich klientów.

Pinnacle jest zarejestrowane jest na Curaco i działa zgodnie z lokalnym prawem dotyczącym świadczenia zakładów bukmacherskich w internecie. O wysokiej klasie oferowanych usług świadczą także czołowe miejsca w najpopularniejszych na świecie rankingach bukmacherów, typu Sportsbook Review(SBR) gdzie Pinnacle ma najwyższą możliwą ocenę A+ czy też wygrana w sondzie Best Sportsbook Poster, gdzie Pinnacle zdobyło więcej głosów niż trzy kolejne firmy razem.

Strona bukmachera emitowana jest w 100 krajach i w 15 różnych językach, w tym w języku polskim. Jest to napewno plusem bukmachera Pinnacle.

Oferta zakładów Pinnacle

pinnacle

Bukmachera Pinnacle Sports nie bez powodu uważa sie za najlepszą firmę bukmacherską. Jest to o tyle ciekawe, że mimo iż nie oferują żadnych bonusów dla nowych klientów czy też od depozytu, to wielu graczy, w tym profesjonalistów, stawia ich na szczycie.

Co jest tak dużą zaletą bukmachera Pinacle? Otóż nigdzie indziej w sieci nie znajdziemy tak wysokich kursów jak u nich! Bukmacherstwo jest w bardzo dużej mierze oparte jedynie na marżach, a te w Pinnacle są wyjątkowo niskie, przez co kursy oferowane przez firmę są o wiele wyższe niż u konkurencji.

Do tego dochodzi jeszcze kwestia często nakładanych przez innych bukmacherów limitów na graczy wygrywających. W Pinnacle nigdy Ci się to nie przydarzy, gdyż firma nie stosuje takiej polityki, a stałe limity sięgają od 20 do 50 tysięcy dolarów! po1eca, ocena 98%.

pinnacle

Wpłaty i wypłaty w Pinnacle Sports

Pinnacle Sports przy wypłatach stosuje politykę sprzyjającą graczow, gdyż wpłaty i wypłaty są dokonywane w walucie wybranej przy zakładaniu konta. Uchroni nas to przed stratą przy przewalutowaniu. Czas oczekiwania na przelew do Pinnacle jest bardzo krótki.

Dostępne kanały wpłat w Pinacle

 • Karta kredytowa (min. 20EUR; brak opłaty; czas oczekiwania - natychmiast)
  • Visa/Visa Electron
  • MasterCard
 • Przelewy24 ( min. 10pln; brak opłaty; czas oczekiwania - natychmiast)
 • Przelew (min. 25pln; brak opłaty; czas oczekiwania - do 3 dni)
 • Elektroniczny portfel (min.25pln; brak opłaty; czas oczekiwania - natychmiast)
  • Moneybookers
  • Neteller
  • ClickandBuy (150pln)
 • Inne sposoby płatności
  • Neteller 1-Pay (min. 80pln)
  • Entropay (min.20eur)


System wypłat pieniędzy w Pinnacle jest również bardzo prost i szybki. Do dyspozycji użytkownika bukmacher Pinnakle w każdym miesiącu jest jedna darmowa wypłata. Trzeba nadmienić, że nie obowiązuje nas wtedy żadne minimum! Możemy wypłacić tyle ile chcemy, nawet 10pln. Kolejne wypłaty obciążane są marżami firmy, które są stałe. Wypłaty z wykorzystaniem portfeli elektronicznych wykonywane są natychmiast, a przelewy na konto bankowe trwają maksymalnie trzy dni.

Obsługa klienta Pinnacle

Dział obsługi klienta w Pinnacle Sports działa non stop, 24 godziny/7 dni w tygodniu. Wszystkie zapytania należy kierować na adres email: csd@pinnaclesports.com. Wcześniej jednak możemy spróbować poszukać naszego problemu na liście FAQ(najczęściej zadawane pytania). Listę tą znajdziesz w zakładce "Pomoc" na stronie głównej.

Zarejestruj się teraz!

Zarejestruj się teraz w Pinnacle Sports przez TEN LINK by móc grać po najwyższych kursach na świecie. Lepszej oferty nigdzie nie znajdziesz!


Masz pytania, komentarze, opinie? Kliknij tu i podyskutuj o Pinnacle na forum


Ostatnio na naszym forum...

ja myślałem,że to forum jest od tego,żeby pisać posty a nie tylko czytać i jeszcze wybrzydzac żeby stawka nie była zbyt wysoka :| to nie PCK

Przyłącz się do dyskusji, zapraszamy na nasze forum bukmacherskie