Typ na 29 grudnia 2014r

Guimaraes - Sporting

Typ: 2 (1:2, 1:3)

Kurs: 2,45 bet365

Jest to pierwszy mecz grupowy obu drużyn, gospodarze ostatnie kilka meczy grali przeciętnie na osiem ostatnich spotkań 4 z nich wygrali 2 remisowali i 2 przegrali. Guimaraes nie strzelają zbyt dużo goli w meczach średnia goli w 8 ostatnich spotkaniach to ledwo ponad 1 bramka na 1 mecz. Natomiast goście na ostatnie osiem spotkań 6 wygrali jedno remisowali i jedno przegrali to był mecz z Chelsea przegrany 3:1. Sporting w tych ostatnich ośmiu spotkaniach strzelał średnio 2,5 gola na mecz. Puchary rządzą się swoimi prawami więc wyniki mogą zaskakiwać jednak w tym meczu dramaturgii nie powinno być Sporting od początku meczu powinien narzucić swój styl gry i zdominować gospodarzy zarówno w pierwszej połowie jak i w drugiej. Co prawda patrząc na grę Sportingu możemy zauważyć że zespół zaczyna się rozkręcać dopiero w drugiej połowie meczu. Mimo że goście często wygrywają swoje spotkania 2 lub nawet 3 bramkami to pierwsza połowa kończy się przeważnie remisem.

Mam na dziś kilka typów które mogą was zainteresować a mianowicie:
1. Sporting wygra cały mecz i obie drużyny strzelą gola oznaczenie (2/Tak).
2. Podwójna szansa na remis czyli albo w pierwszej połowie albo w całym meczu będzie remis oznaczenie (0-0).
3. Sporting strzeli więcej niż 1,5 bramki.
4. Guimaraes nie strzeli więcej niż 1,5 bramki.
5. Stawiam dwa dokładne wyniki tego meczu najbardziej prawdopodobny jest wynik 1:2 aczkolwiek Sporting pod koniec meczu lubi dobijać rywali więc może być wynik 1:3.

Nie jestem pewien czy polska transmisja tego meczu będzie dostępna ale mam nadzieję że na meczyki.pl coś będzie leciało. Polecam oglądać ten mecz, dziękuje za dotrwanie do końca to moja 1 analiza na forum mam nadzieję że się spodoba i przyniesie jakieś wygrana.

Autor: Llordziq

Źródło: typybukmacherskie.org