Typ na 26 sierpnia 2014r

Celtic - Maribor

Typ: under 2,5

Kurs: 1,93 bet365

Pierwszy mecz zakończył się remisem 1-1. Teoretycznie wynik lepszy dla Celtiku, bo strzelili bramkę na wyjeździe. Maribor nie może jednak bardzo narzekać, bo spotkania tego nie przegrał i dziś do awansu może wystarczyć nawet jedna strzelona bramka. Celtic Glasgow strzelać nie musi, więc głównym zadaniem będzie dobra i skuteczna gra w defensywie, a dopiero na drugim miejscu będzie strzelenie bramki, dlatego też prawdopodobnie Szkoci więcej sił zaangażują do gry w obronie. Myślę, że mistrz Słowenii również nie rzuci się od pierwszej minuty do szaleńczych ataków, bo to źle mogłoby się dla nich skończyć, strata bramki bardzo zmniejsza ich szanse na awans. Moim zdaniem jeśli wynik będzie bezbramkowy dopiero w drugiej połowie goście zaatakują z większym zaangażowaniem. Na pierwszy rzut oka w spotkaniach tych drużyn pada dużo goli, ale już w eliminacjach LM jest ich mniej. W pięciu ostatnich spotkaniach Mariboru w eliminacjach LM, aż czterokrotnie padało padało mniej niż 2,5 bramki. W przypadku Celtiku under był w 3 z pięciu spotkań. Under dziś bardzo możliwy, a kurs całkiem dobry.

Autor: MIREK9

Źródło: typybukmacherskie.org