Spotkanie:

Legia W-wa - Lechia Gdańsk

X HT

AKO: 2,30

Legia obecnie broni tytułu z przed roku i z racji 100-lecia klubu panuję skutecznie obronić. Obydwie drużyny nie prezentują należytego poziomu w ostatnim czasie Legia co prawda wygrała w Chorzowie aż 4:1 w niedziele ale nie zapominajmy że w Lidze Europy przegrali po słabym spotkaniu z Duńczykami ponadto w lidze lipne wyniki i długo byli bez zwycięstwa. Podobnie można napisać o Lechii naszpikowana zawodnikami nic nie prezentuje nawet zmiana trenera nie pomogła i efekty widać po przerwie reprezentacyjnej ledwie remis z Korona i porażka z Piastem. W tym spotkaniu zdecydowanie po stronie gospodarzy można spodziewac sie lekki korekt w składzie. Pierwsza połowa nie powinna należeć do najciekawszych i spodziewam się remisu nawet 0-0.

Autor: nasz ekspert

Źródło: typybukmacherskie.org