Spotkanie:

Benfica-Tondela

1/1

AKO: 1,60

Na jutro moim typem dnia jest spotkanie pomiędzy ekipami Benficy oraz Tondela w Portugalskiej ekstraklasie piłkarskiej. Benfica na swoim stadionie w obecnym sezonie radzi sobie bardzo dobrze , nie poniosła ani jednaj porażki, w 8 spotkaniach ich bilans to 20 zdobytych punktów oraz 6 wygranych i 2 podziały punktów 21: 6 w bramkach zdobytych oraz straconych, goście natomiast są na ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji , na wyjeździe w tym sezonie w 9 grach nie zdołali ani razu zwyciężyć , mają bilans 7 porażek oraz 2 remisów, chyba nikt nie ma wątpliwośći która drużyna w tej rywalizacji jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, Benfica wygrywając w tym meczu może powiększyć swoją przewagę nad drugim w tabeli zespołem z Porto, poza tym w poprzedniej kolejce gospodarze ze stolicy stracili punkty na swoim stadionie z Boavistą więc musza zdecydowanie tutaj wygrać żeby pokazać iż był to tylko wypadek przy pracy, stracili wówczas wtedy aż 3 bramki co na ich boisku często się nie zdarza, myślę że tutaj goście nawet jeden raz nie zdołają pokonać bramkarza gospodarzy , mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
Autor: nasz ekspert

Źródło: typybukmacherskie.org