Spotkanie:

Goetebork-Piast Gliwice

1

AKO: 1,60

Spotkanie rewanżowe pomiędzy ekipami Goeteborga oraz Gliwickiego Piasta z których to raczej Ci pierwsi już zapewnili sobie awans do kolejnej rundy tych rozgrywek. Gospodarze w pierwszym mezzu wyjazdowym pomimo nie było tego aż tak widać po rozgrywanym meczu wygrali pewnie o:3 i moim zdaniem tutaj również nie odpuszczą , mogą pojawić się pewne rotację w składzie, ale Piast , który już raczej na pewno nie zagra dalej pewnie też najmocniejszej 11 nie wystawi, tym bardziej iż pierwszym spotkaniu z zespołem Cracovi na wyjeździe był po prostu bezradny stracił aż 5 bramek i zdecydowanie musi coś zrobić ze swoją gra w obronie bowiem Goeteborg jest zespołem, który na własnym stadionie sporo tych bramek strzelić potrafi. Gospodarze obecnie są na 3 pozycji w ligowej klasyfikacji , wielkim plusem dla nich jest to iż są w trakcie sezonu , zagrali bowiem do tej pory już 14 ligowych spotkań, są w rytmie meczowym co za tym idzie cięzko będzie tu drużynie ze Ślaska cokolwiek ugrać, stawiam na pewną wygraną gospodarzy oraz na wynik 1:0 do połowy oraz 2:0 po 90 minutach tego spotkania.