Spotkanie:

Basel-Zurich

3-4 gole

AKO: 2,50

Na jutro wybrałem Ćwierćfinałowe spotkanie w ramach pucharu Szwajcarii w którym to ekipa Basel Fc na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Zurichu, gospodarze od samego poczatku są stawiani w roli faworyta do awansu do półfinału tych rozgrywek. Basel na własnym stadionie mylił się niezwykle rzadko , jeśli policzymy tylko spotkania ligowe to ekipa gospodarzy na swoim stadionie ostatnio uległa w mają roku poprzedniego ekipie Grashoppers, od tamtej pory Basel grał na swoim stadionie bardzo dużo spotkań z których zdecydowaną większość zakończył zwycięstwami , goście natomiast na wyjazdach radzili sobie do tej pory z różnym skutkiem, często wygrywali ,ale zazwyczaj w meczach ze znacznie słabszymi rywalami jeżeli jednak spojrzymy na spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipa w sezonach poprzednich to gospodarze na swoim stadionie mają znacznie lepszy bilans bowiem od roku 1998 na stadionie tych pierwszych rozegrano łącznie 33 spotkania ligowe jak i pucharowe, gospodarze wygrywali w nich aż 22 razy, zanotowali 7 podziałów punktów i zaledwie 4 spotkania zakończyli jako pokonani, w dniu jutrzejszym moim zdaniem Basel spokojnie powinien sobie poradzić z niżej notowanym od siebie zespołem, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że goście jednak bramkę zdołają tutaj zdobyć.
Autor: nasz ekspert

Źródło: typybukmacherskie.org